هاتی پاتی، یک وبلاگ تفریحی و سرگرمی کاملا آزاد و مستقل از هر جناحی می باشد که با پرهیز از خودسانسوری، در عین داشتن عکس ها ، ویدیو کلیپ ها و دیگر بخشهای شاد و خنده دار و متنوع، به اخبار و موضوعات دینی، سیاسی، اجتماعی، هنری و ورزشی روز هم می پردازد.
لطفا توجه داشته باشید که در این وبلاگ ممکن است مطالبی مطرح گردد که برای اشخاص زیر 18 سال و یا کم جنبه مناسب نباشد.
همچنین در اینجا هیچ چیز تقدس ندارد و هر کس و هر چیز (از کتب آسمانی گرفته تا پیامبران و ادیان و هر نوع عقاید پوچ دیگر) ممکن است مورد عنایت قرار گیرند.
در صورتیکه خود را واجد شرایط فوق الذکر نمی دانید از خواندن این وبلاگ بپرهیزید.
همچنین در صورتی که مطالب مطرح شده در این وبلاگ در تضاد با عقاید شما باشد، می توانید به صورت دوستانه و به طور مستدل و مستند نظرات خود را بیان نمایید که مطمئنا از جانب هاتی پاتی هم مورد استقبال قرار می گیرید.

پسندیدن سایت هاتی پاتی:

[random][featured2]


1- آخوند شیره ای:
شیره خوب که بهشون بدی فکر میکنن امام علی هستند و بقیه یزید و معاویه و ...2- آخوند جلاد: 
این نوع آخوند یه چیزی تو مایه های چنگیز خان مغول هست
که از فرامین الله برای ریختن خون انسانها استقبال می کند

 
 
3- آخوند شکمی: 
روضه خان، مداح، امام جماعت و هر کاری که توش نهار و شام داشته باشه

4- آخوند زیر شکمی: 
استاد تنظیم خانواده، مشاور امور شرعی و جنسی و مخ زدن دخترهای نوجوان

5- آخوند ژوراسیک: 
از نسل دایناسور مثل جنتی 

 
6- آخوند آفتابگردان: 
مثل گل آفتابگردان همیشه صورتش سمت جنس مخالف میگرده

 
7- آخوند صخره نورد: 
قهرمان پرش از موانع و متخصص سنگ اندازی به سفارتهای خارجی

 
8- آخوند بچه باز: 
متخصص امور کودکان

 
 
9- آخوند درباری: 
برای این نوع آخوند نوع حکومت فرقی نمیکند. 
همینکه روزی از سوی حکومت به وی برسد، برایش کافیست.

 
 
10- آخوند بوقلمون:
به راحتی آب خوردن، رنگ عوض می کند 


12- آخوند نماینده:
معمولا در مجلس شورای اسلامی، ایشان را در حین چرت زدن پس از نماز مشاهده می فرمائید


13- آخوند گوزو:
این گونه آخوند جوری دم به ساعت در حال جا به جا کردن خود و باسن مبارکش هست و البته زود به زود هم مجبور می شود وضو بگیرد !


14- آخوند مستضعف:
ای نوع آخوند  تار پشم گندیده کوخ نشینان را با ثروت کاخ نشینان عوض نمی کند و حکومتداری را همانند همتراز با آب بینی شتر وصف می کند، اما فقط در بالای منبر !!!

 
15- آخوند بدبخت:
این نوع آخوند را انگار خدا زده است و پس از 33 سال خوردن خون ملت و داشتن انواع و اقسام حسابهای بانکی و برج و ویلا در کشورهای مختلف، هنوز که هنوزه در خانه ای اجاره ای زندگی می کند و جورابهایش هر کدام 6 تا سوراخ دارند !!!
 
 
16- آخوند سیاهی لشکر:
این نوع آخوند هنوز پله های ترقی را طی نکرده و فعلا با حضور گسترده در راهپیمایی ها، نماز جمعه، مساجد و ... ارتزاق می کند تا ان شاالله تعالی با کسب تجربه در این میادین، برای آینده شغلی خود تعیین رشته نماید

17- آخوند مسلح:
با تفنگ خوب فیگور می گیرد 
اما به علت نرفتن به خدمت مقدس نظام و سربازی،
ماشه اسلحه و تخم غاز را از هم تشخیص نمی دهد!
و در هنگام جنگ، بالا رفتن از منبر را به گرفتن اسلحه در دست ترجیح می دهد
 
 
18- آخوند سنتی:
این نوع آخوند هنوز شیوه های سنتی بریدن سر و دست و پای مخالفین را به شیوه های نوین کشتار ترجیح می دهد و عقیده دارد عمل کشتن کافران باید همانگونه که پیامبر اسلام انجام می داد، صورت بگیرد


19 - آخوند گلستانی:
این نوع آخوند، نام خود مدیون حاج آقا گلستانی امام جمعه تویسرکان می باشد که به بازی کردن در انواع فیلمهای پورن به همراهی زنان و دختران دوستان، آشنایان، همکاران و حتی همسایگان بسیارعلاقه مند است.
(اخطار 18+ ) نمونه فیلم این گونه آخوند را در اینجا مشاهده نمائید 

 
20 - آخوند محمدی:
این دسته از آخوندها به سنت محمد رسول الله بسیار وفادار بوده و دستمالی دختر بچه های 6 تا 9 ساله را و جماع با ایشان پس از رسیدن به سن تکلیف را سرلوحه خود قرار داده و آن را یک وظیفه شرعی برای خود می دانند.


21- آخوند سایبری:
این دسته از آخوندها با دسترسی به کامپیوترهای مجهز و اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر مساجد در پی فرود آوردن میخ اسلام در سرزمین سایبری می باشند (به عینک حاج آقا در حین تمرکز برای فرو بردن میخ طویله اسلام، دقت شود).
 
 
22- آخوند واسطه (کاتالیزور):
این نوع آخوند همانند کاتالیزور عمل کرده و به عنوان واسطه ای بین الله و گوسفندان  واز طریق جمع آوری کمکهای مردمی،  نذر و صدقه  و واریز آن به جیب الله، در بهشتی شدن امت همیشه در صحنه سرعت می بخشد.
   
 
23- آخوند بعد از این:
این نوع آخوند با اینکه هنوز به درجه آخوندی نرسیده و اما با داشتن کُرکی بر روی صورت، عزمش را جزم کرده که این خوان گسترده و سفره پر برکت، نون و بوقلمونی هم به وی برسد

 
24- آخوند چرک:
 این نوع آخوند به آیه شریفه "النظافه من الایمان" اعتقاد عملی و الزامی داشته و بوی عطر محمدی و آمیخته با گلابش از 6 فرسخی، نوازشگر دلهای عاشقان و مشام مسلمین جهان است. 
این دسته از آخوندها اصولا به دستمال سُفره اعتقادی نداشته و از عبای جادویی خویش برای پاک نمودن دستان چرب در هنگام تناول غذا تا  استرلیزه  کردن بینی در هنگام خالی نمودن و پاکسازی مجاری تنفسی تا حتی تناسلی، بهره می گیرند !

 
25- آخوند چاقال:
اینها دسته ای از آخوندها هستند که قرعه رفتن به درون آن بشکهء معروف در حوزه علمیه برای برپا داشتن سنت حسنه شبهای جمعه، زیاد به نامشان افتاده و دیگر ترک عادت برایشان سخت گردیده است.
 
 
25- آخوند بسیجی پرور:
این دسته از آخوندها معمولا در مساجد و مقرهای بسیج دانش آموزی حضوری گسترده در جهت جذب و پرورش این نوگلان باغچه انقلاب دارند.

 
25- آخوند سردار ساز:
به دسته ای از آخوندهای بسیجی پرور می گویند که در عین خدمت به نوگلان باغ انقلاب اسلامی، وظیفه انتخاب نیروهای کارآزموده و جان بر کف در جهت تعالی اسلام  را بر عهده دارند.
این نوع آخوند معمولا با انجام مراحل کاملا تخصصی-اسلامی، نیروهای زبده ولایت را شناسایی نموده و با توجه به شایستگی و ولایت مداریشان،  به ایشان از مسئولیتهای کوچک سرپرستی گروهای کوچک بسیج محلات تا سمتهای سرهنگی و سرداری سپاه پاسداران جمهوری اسلامی را اعطا می نماید
 
(اخطار 18+ ) نمونه فیلم این گونه آخوند را در اینجا مشاهده نمائید 
 
 
 
26- آخوندک: 
بی آزارترین، پاکیزه ترین و زیباترین نوع آخوند محسوب می شود
هرچند نوعی حشره است!


ارسال یک نظر

[random][fbig1][#8e44ad]
با پشتیبانی Blogger.